No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Core Width | 491 mm |
| Core Length | 650 mm |
| Core Depth | 43 mm |
| Material | Aluminium |
| Weight | 11.21 kg |
| Trade Numbers | 50277330, 858025, RA069 |
Shipping Details
| Weight | 11.21 Kg |
| Weight Volumetric | 28.025 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Sweden |
No longer available