Specifications
| Core Width | 660 mm |
| Core Length | 412 mm |
| Core Depth | 27 mm |
| Inlet Diameter | 55 mm |
| Outlet Diameter | 55 mm |
| Cooling Type | Air cooled |
| Material | Aluminium |
| Weight | 2.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.96 Kg |
| Weight Volumetric | 19.84 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | France |
€127.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates