Specifications
| Core Width | 127 mm |
| Core Length | 338 mm |
| Core Depth | 73 mm |
| Inlet Diameter | 50 mm |
| Outlet Diameter | 50 mm |
| Cooling Type | Air cooled |
| Material | Aluminium |
| Weight | 2.95 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.32 Kg |
| Weight Volumetric | 13.28 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€250.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates