Specifications
| Core Width | 438 mm |
| Core Length | 540 mm |
| Core Depth | 57 mm |
| Weight | 3.889 kg |
| Trade Numbers | 100307498 |
Shipping Details
| Weight | 6.904 Kg |
| Weight Volumetric | 27.616 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Sweden |
€746.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates