Specifications
| Core Width | 279 mm |
| Core Length | 127 mm |
| Core Depth | 46 mm |
| Inlet Diameter | 57 mm |
| Outlet Diameter | 44 mm |
| Cooling Type | Air cooled |
| Material | Aluminium |
| Weight | 4 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.112 Kg |
| Weight Volumetric | 8.448 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | France |
€181.35
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates