No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
730181
Specifications
| Core Width | 399 mm |
| Core Length | 432 mm |
| Core Depth | 24 mm |
| Material | Aluminium |
| Housing Type | Synthetic Material Housing |
| Heating/Cooling | for vehicles without oil cooler |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without coolant regulator |
| Weight | 3.23 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.23 Kg |
| Weight Volumetric | 12.92 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | France |
No longer available