No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 578 mm | mm |
| Thickness | 40 mm | mm |
| Width | 424 mm | mm |
Specifications
| Material | Aluminium |
| Housing Type | Synthetic Material Housing |
| Inlet Diameter | 38 mm mm |
| Outlet Diameter | 38 mm mm |
| Weight | 6,04 kg kg |
Shipping Details
| Weight | 6.04 Kg |
| Weight Volumetric | 24.16 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Mexico |
No longer available