Specifications
| New part without deposit | |
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 3.1 kW |
| Number of Teeth | 11 |
| Number of Holes | 3 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Position/Degree | R 43 |
| Clamp | NO |
| Flange Diameter | 89 mm |
| Weight | 6.59 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.0 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | France |
€391.95
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates