Specifications
| Exchange Part | |
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 3.7 kW |
| Number of Teeth | 9 |
| Number of Holes | 3 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Position/Degree | L 50 |
| Clamp | NO |
| Weight | 18.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 18.449 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Poland |
€470.92
- Price Includes VAT 0%
- Includes core price €9.70
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates