Specifications
| Switch point to | 83 °C |
| Shut-off Point | 87 °C |
| Switch point from | 88 °C |
| Switch Point | 92 °C |
| Spanner Size | 29 |
| Weight | 0.104 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.108 Kg |
| Customs Code | 903210 |
| Country of Origin | France |
€17.22
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates