Specifications
| Inlet Diameter | 15 mm |
| Outlet Diameter | 10 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Length | 449 mm |
| Core Width | 490 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.34 Kg |
| Weight Volumetric | 20.04 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Belgium |
€57.21
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates