Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Outer Length | 695 mm |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Length | 575 mm |
| Core Width | 345 mm |
| Core Depth | 15 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.992 Kg |
| Weight Volumetric | 17.952 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Belgium |
€47.20
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates