Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Left-/right-hand drive vehicles | for left-hand drive vehicles |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Length | 555 mm |
| Core Width | 395 mm |
| Core Depth | 25 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.372 Kg |
| Weight Volumetric | 20.232 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Belgium |
€71.22
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates