Specifications
| Inlet Diameter | 13 mm |
| Outlet Diameter | 8.5 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with accessories |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Length | 435 mm |
| Core Width | 345 mm |
| Core Depth | 17 mm |
| Quality | IR PLUS |
Shipping Details
| Weight | 3.064 Kg |
| Weight Volumetric | 18.384 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Belgium |
€43.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates