Rear
No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Fitting Position | Rear |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Vehicle Equipment | for vehicles with air conditioning |
| Vehicle Equipment | for vehicles without air conditioning |
| Core Length | 210 mm |
| Core Width | 165 mm |
| Core Depth | 36 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.859 Kg |
| Weight Volumetric | 2.148 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | China |
No longer available