Dimensions and size
| Height 1 | 23 | mm |
Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 450 mm |
| Core Width | 100 mm |
| Core Depth | 52 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.884 Kg |
| Weight Volumetric | 7.536 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Belgium |
€38.00
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates