Right
On demand
Specifications
| Fitting Position | Right |
| Cooling fins material | Aluminium |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 285 mm |
| Core Width | 285 mm |
| Core Depth | 64 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.834 Kg |
| Weight Volumetric | 11.336 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
No longer available