Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
| Core Length | 320 mm |
| Core Width | 650 mm |
| Core Depth | 20 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.196 Kg |
| Weight Volumetric | 16.784 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Belgium |
€59.29
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates