Front Axle Right, Front Axle Left
Article to be discontinued
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Surface | Zinc-coated |
| for brake disc thickness | 32 mm |
| for brake disc diameter | 330 mm |
| for brake disc diameter | 350 mm |
| Brake Disc Thickness to | 34 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.415 Kg |
| Weight Volumetric | 1.245 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available