Rear Axle Right, Right Rear
Article to be discontinued
Specifications
| Spring Type | for vehicles with air suspension |
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with holder |
| Fitting Position | Right Rear |
| Packaging length | 21.0 cm |
| Number of pins | 4 |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with coupling rod |
| Packaging width | 12.0 cm |
| Connector Shape | D-shaped |
| Packaging height | 11.5 cm |
| Net weight | 0.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.243 Kg |
| Customs Code | 851290 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available