VIKA
11071559601
Piston
Specifications
| Cylinder Bore | 81 mm |
| Piston Height | 53.7 mm |
| Compression Height | 32.7 mm |
| Piston Pin Diameter | 19 mm |
| Piston Bolt Length | 50 mm |
| Contact surface | graphite-coated |
Shipping Details
| Weight | 0.995 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | China |
€44.76
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns