VIKA
11210128601
Radiator, engine cooling
Dimensions and size
| Length | 632 | mm |
| Width | 38 | mm |
Specifications
| Transmission Type | Manual Transmission |
| Depth | 22 mm |
| Weight | 6.5 kg |
| Vehicle Equipment | for vehicles with/without air conditioning |
| Core Depth | 0 mm |
| Core Length | 0 mm |
| Core Width | 0 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.305 Kg |
| Weight Volumetric | 18.915 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€55.63
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns