VIKA
11211829801
Radiator, engine cooling
Specifications
| Core Depth | 0 mm |
| Core Length | 0 mm |
| Core Width | 0 mm |
| Surface | Brazed |
Shipping Details
| Weight | 2.349 Kg |
| Weight Volumetric | 7.047 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€82.29
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates