Specifications
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 110 A |
| remanufactured spare part | REMAN |
| Number of ribs | 4 |
| Belt Pulley Ø | 55 mm |
| Plug Type ID | 0218 |
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Clamp | M8 |
| Net weight | 5.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.909 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | France |
€15.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates