Specifications
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 120 A |
| remanufactured spare part | REMAN |
| Number of ribs | 5 |
| Belt Pulley Ø | 58 mm |
| Vehicle Main Current | for vehicles with 12V main current |
| Clamp | Pin "50" M6 B+;F1-F2 |
| Bore Diameter 1 | 10.5 mm |
| Net weight | 5.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.313 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | France |
€23.65
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates