Specifications
| Cooling fins material | Aluminium |
| Core Depth | 34 mm |
| Core Length | 600 mm |
| Core Width | 304 mm |
| Inlet Diameter | 32 mm |
| Outlet Diameter | 32 mm |
| Radiator type | Mechanically jointed cooling fins |
| Water Tank Material | Plastic radiator |
Shipping Details
| Weight | 5.038 Kg |
| Weight Volumetric | 20.152 Kg |
€31.46
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates