Dimensions and size
| Centering Diameter | 130 | mm |
Specifications
| Inner brake drum diameter | 254 mm |
| Inner brake drum height | 82 mm |
| Bolt Hole Circle Ø | 170 mm |
| Total brake drum height | 108 mm |
| Outer brake drum diameter | 290 mm |
| Number of Holes | 6 |
Shipping Details
| Weight | 7.908 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€32.01
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates