Specifications
| Core Length | 350 mm |
| Core Width | 555 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Frame Material | Plastic |
| for OE number | ZJ3815200A |
| Weight | 1664 g |
| Gross Weight | 3250 g |
| alternative item | - |
Shipping Details
| Weight | 4.024 Kg |
| Weight Volumetric | 16.096 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Indonesia |
€75.80
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns