Specifications
| Core Length | 682 mm |
| Core Width | 415 mm |
| Core Depth | 34 mm |
| Net Weight | 3240 g |
Shipping Details
| Weight | 3.868 Kg |
| Weight Volumetric | 15.472 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Germany |
€87.63
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
Cross-Reference Numbers
AUDI
2D0 121 253
2D0 121 253 B
AVA Clever Choice
VW2155
VW2250
DT Spare Parts
DT11.14040
FRIGAIR
0210.3005
HELLA
MAHLE
NISSENS
65231A
7701046209
NRF
TYC
VW
2D0 121 253
2D0 121 253 B
2D0 121 253 E
Fit Vehicles
VW
18 vehicles
LT
1996 - 2006
Alternatives
€59.35
Dispatch on next business day
€76.50
Dispatch on next business day
€46.55
Dispatch on next business day
€79.59
Dispatch on next business day