Specifications
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Core Length | 575 mm |
| Core Width | 358 mm |
| Core Depth | 16 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.266 Kg |
| Weight Volumetric | 19.596 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Italy |
€76.50
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates