Specifications
| Core Width | 328 mm |
| Core Length | 516 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Refrigerant | R 134a |
| Inlet Diameter | 15 mm |
| Outlet Diameter | 15 mm |
| Weight | 2.82 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.284 Kg |
| Weight Volumetric | 19.704 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | South Korea |
€84.99
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates