Rear Axle Right, Lower, Rear Axle Left
Dimensions and size
| Length | 585 | mm |
Specifications
| Mounting points diameter | 17 mm |
| Rod/Strut | Guide Rod |
| Control/Trailing Arm Type | Trailing Arm |
| Fitting Position | Rear Axle Left |
| Fitting Position | Lower |
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Hole Spacing | 130 mm |
| Pipe Diameter | 60 mm |
Shipping Details
| Weight | 13.0 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Germany |
€155.02
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 2 business days
- Check shipping rates
- Easy returns