Dimensions and size
| Length | 585 | mm |
Specifications
| Control/Trailing Arm Type | Trailing Arm |
| Weight | 14.58 kg |
| Thread Size 1 | M24x1.5 |
| Bore Diameter | 17 mm |
| Bore Diameter 1 | 17 mm |
| Cone Size | 41.5 mm |
| Pipe Diameter | 60 mm |
| adjustable | not adjustable |
| Distance of mounting bores | 130 mm |
| Packaging length | 70 cm |
| Packaging width | 16.5 cm |
| Packaging height | 11.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 14.533 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
€113.97
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates