No longer deliverable by the manufacturer
Product has been replaced by:
08-961000-10
Specifications
| Cylinder Bore | 115 mm |
| Component Number | 2.385mm 001 MOLP IKA |
| Component Number | 2.385mm 005 P GOE13 |
| Component Number | 4.747mm 231 CRP GO13 |
| Standard Size | STD |
Shipping Details
| Weight | 0.121 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available