Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 625 mm |
| Core Width | 380 mm |
| Core Depth | 26 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.771 Kg |
| Weight Volumetric | 11.313 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€239.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates