Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Material | Aluminium |
| Core Depth | 16 mm |
| Core Width | 452 mm |
| Core Length | 625 mm |
| Inlet Diameter | 15.3 mm |
| Outlet Diameter | 13.7 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.74 Kg |
| Weight Volumetric | 22.44 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€58.00
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
042028N
AUTOGAMMA
107137
AVA Clever Choice
VN5369D
VW5369
VW5369D
DELPHI
DENSO
FRIGAIR
08103104
HELLA
JDEUS
M7300200
MAHLE
NISSENS
NRF
VALEO
VAN WEZEL
VW
2H0820411
2H0820411A
2H0820411B
2H0820411D
Fit Vehicles
VW
21 vehicles
AMAROK
2010 - ...
Alternatives
€83.85
Dispatch on next business day
€92.93
Dispatch on next business day
€101.50
Dispatch on next business day
€101.88
Dispatch on next business day