Specifications
| Core Width | 452 mm |
| Core Length | 675 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Weight | 3.95 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.95 Kg |
| Weight Volumetric | 23.7 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | Taiwan |
€101.50
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKS DASIS
042028N
42028N
AVA Clever Choice
VN5369D
BEHR SERVICE
8FC 351 345-044
8FC351345044
DELPHI
DENSO
FRIGAIR
0810.3104
8103104
HC-Cargo
261087
HELLA
INTERMOTOR
F4-AC2099
F4AC2099
JDEUS
M-7300200
M7300200
MAHLE
NISSENS
NRF
VAN WEZEL
VW
2H0820411
2H0820411A
2H0820411B
2H0820411D
WAECO
8880400542
Fit Vehicles
VW
21 vehicles
AMAROK
2010 - ...
Alternatives
€83.85
Dispatch on next business day
€90.08
Dispatch on next business day
€101.88
Dispatch on next business day