No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length | 60 | mm |
Specifications
| Thread Size | M12x1.25 |
| Cone Size | 18 mm |
| Mounting Type | Bolted |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 9 cm |
| Packaging height | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.703 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available