Dimensions and size
| Height | 24 | mm |
| Length | 92 | mm |
Specifications
| Thread Size | M12X1.25 |
| Cone Size | 15 mm |
| Mounting Type | Bolted |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 9 cm |
| Packaging height | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.437 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
€10.42
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
FIAT
LANCIA
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
B84308
4u
LA-B-84308
A.B.S.
ALANKO
10341310
ALFA ROMEO
82480099
AYD
9202585
BENDIX
041398B
BIRTH
CX1014
CORTECO
DELPHI
FAST
FT17018
FIAT
82480099
FLENNOR
FL634-D
FR REDAELLI
2-600
2-600K
FRAP
F1650
G.U.D.
GSP401141
KAGER
88-0228
LANCIA
82480099
MAPCO
49014
MAXGEAR
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
216 010 0003
MGA
SR5247
NK
OCAP
OPTIMAL
PEX
12.04.093
QH Benelux
QSJ9309S
QUINTON HAZELL
QSJ9309S
RUVILLE
SASIC
SIDEM
SKF
SPIDAN
50786
STELLOX
52-02585-SX
Schaeffler FAG
TRW
VAICO
VEMA
16912
sbs
19075042318
Fit Vehicles
LANCIA
19 vehicles
KAPPA
1994 - 2001
Alternatives
€9.65
Dispatch on next business day
€12.33
Dispatch on next business day
€8.98
Dispatch on next business day