No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Length | 76 | mm |
Specifications
| Thread Size | M16X1.5 |
| Cone Size | 19 mm |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 11.5 cm |
| Packaging width | 11.5 cm |
| Packaging height | 15 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.224 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available