Article to be discontinued
Specifications
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 20.32 cm |
| Packaging width | 8.255 cm |
| Packaging height | 4.445 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.46 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available