Article to be discontinued
Dimensions and size
| Length | 62 | mm |
Specifications
| Rod/Strut | Camber Link |
| Diameter 1 | 12 mm |
| Diameter 2 | 12 mm |
| paired article number | AU-LS-5067 |
| Diameter 3 | 12 mm |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 12.5 cm |
| Packaging width | 9 cm |
| Packaging height | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.28 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available