Dimensions and size
| Length | 97 | mm |
Specifications
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| Diameter 1 | 12.1 mm |
| Diameter 2 | 12.1 mm |
| paired article number | AU-LS-8242 |
| Diameter 3 | 12 mm |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 13 cm |
| Packaging width | 8.5 cm |
| Packaging height | 6.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.281 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
€10.11
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates