Article to be discontinued
Specifications
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| paired article number | HY-LS-8912 |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 11.5 cm |
| Packaging width | 11.5 cm |
| Packaging height | 15 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.341 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Turkey |
No longer available