Dimensions and size
| Length | 265 | mm |
Specifications
| Rod/Strut | Coupling Rod |
| Thread Size 1 | M10x1.25 |
| Thread Size 2 | M10x1.25 |
| Diameter 3 | 8 mm |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 16.5 cm |
| Packaging width | 6.6 cm |
| Packaging height | 4.7 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.257 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Romania |
€14.72
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns