Dimensions and size
| Length 1 | 205 | mm |
| Length 2 | 23 | mm |
Specifications
| Thread Size 1 | M17X1.5 |
| Thread Size 2 | M14X1.5 |
| Diameter 1 | 16 mm |
| Shape | straight |
| Container Type | Box |
| Packaging length | 34.5 cm |
| Packaging width | 8.5 cm |
| Packaging height | 6.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.697 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€23.71
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns