Specifications
| Cooling Type | Air cooled |
| Core Length | 215 mm |
| Core Width | 196 mm |
| Core Depth | 64 mm |
| for OE number | 8E0145805L |
Shipping Details
| Weight | 2.6 Kg |
| Weight Volumetric | 10.4 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Poland |
€88.26
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns