Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with frame |
| Material | Aluminium |
| Core Length | 608 mm |
| Core Width | 570 mm |
| Core Depth | 42 mm |
| Radiator type | Brazed cooling fins |
Shipping Details
| Weight | 10.447 Kg |
| Weight Volumetric | 41.788 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Netherlands |
€352.85
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
114049
114049O
AKS DASIS
400004N
400540S
AVA Clever Choice
IV2039
FRIGAIR
02043056
02043081
HIGHWAY AUTOMOTIVE
10021906
11021906
IVECO
4849400
500318599
500318699
MAHLE
NISSENS
NRF
VALEO
Fit Vehicles
IVECO
23 vehicles
EUROCARGO
1991 - 2015
Alternatives
€227.27
dispatch in 28 business days
€348.87
dispatch in 28 business days