Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without dryer |
| Core Length | 500 mm |
| Core Width | 426 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Cooling fins material | Aluminium |
Shipping Details
| Weight | 2.425 Kg |
| Weight Volumetric | 12.125 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€55.49
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates