Specifications
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with dryer |
| Core Length | 660 mm |
| Core Width | 441 mm |
| Core Depth | 16 mm |
| Material | Aluminium |
| Refrigerant | R 134a |
Shipping Details
| Weight | 3.788 Kg |
| Weight Volumetric | 22.728 Kg |
| Customs Code | 841899 |
| Country of Origin | China |
€54.18
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns